BLUZY Z MOTYWEM GÓR

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Bluzy Z Motywem Gór
  • Motywy Gór

Bluzy z motywem gór

Wędrówkom górskimi ścieżkami nie zawsze towarzyszą promienie słońca. Na pewno wiesz o tym, że  w górach pogoda bywa zdradliwa, a poranki i wieczory nawet latem potrafią być chłodne. W takich momentach z pewnością przyda Ci się ciepła i wygodna bluza. Góry potrafią zaskoczyć nagłą zmianą aury, a Ty, jako doświadczony turysta powinieneś być przygotowany na każdą ewentualność.

Bluza z motywem gór - wytrzymała, wygodna, ciepła

Sięgając po nasze bluzy, zawsze wybierasz doskonałą jakość. Gwarantuje ją zastosowanie tkaniny łączącej wysokiej klasy bawełnę i poliester. Podstawę stanowi bawełna, dzięki której tkanina oddycha, współpracując z ludzką skórą. Dodatek poliestru sprawia, że bluzy z motywem gór są elastyczne, nie ograniczają ruchów i sprzyjają aktywności. Ich wytrzymałość jest efektem użycia wysokiej gramatury tkaniny, a także solidnych, podwójnych szwów. Fason jest klasyczny i regularny, dzięki czemu układają się dobrze na każdej sylwetce. Prócz tego w zależności od upodobań możesz wybierać pomiędzy wersjami bez kaptura i z kapturem.

Bluza w góry damska i męska

W naszym sklepie sprzedajemy ubrania w wersjach damskich i męskich. Zarówno panom, jak i paniom ochronę przed chłodem na górskich szlakach zapewnią praktyczne i ciepłe bluzy. Góry są piękne, ale  i surowe dla tych, którzy podchodzą do nich z lekceważeniem. Właściwie dobrany ekwipunek to podstawa udanej i przede wszystkim bezpiecznej wyprawy.

Wiele gustów, wiele możliwości

Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne upodobania i potrzeby. Wiedząc o tym, proponujemy Ci duży wybór motywów graficznych, drukowanych tradycyjnie oraz w technologii fullprint. Dzięki ich różnorodności wybrana przez Ciebie bluza z górami będzie idealnie współgrała z Twoją osobowością.

Bluzy nie tylko na górskie szlaki

Nasze ciepłe i wygodne okrycia to niezastąpieni towarzysze we wszystkich okolicznościach i miejscach. Również wtedy, kiedy już opuścisz rozległe górskie krajobrazy na rzecz zatłoczonych ulic miasta,  codziennie przypomni Ci o nich ukochana bluza. Góry staną się bliższe kiedy otulisz się jej miękkim, przywołującym wspomnienia materiałem.

Ładowanie...