KUBKI EMALIOWANE Z MOTYWEM GÓR

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki Emaliowane Z Motywem Gór
  • Motywy Gór
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Kubek emaliowany góry

Dobrze skompletowany ekwipunek to podstawa udanego wypadu w góry. Niektórzy lubią tworzyć listy niezbędnych akcesoriów. Uzupełniają ją potem i poprawiają wraz z kolejnymi wyprawami. Doświadczeni turyści wiedzą, że w plecaku nie może zabraknąć takiego drobiazgu, jak emaliowany kubek. Góry to często trasy na dłuższe wycieczki i wtedy nawet podstawowy sprzęt kuchenny jest bardzo przydatny.  Odporny na uszkodzenia kubek, w którym można podgrzać zupę i napić się kawy, sprawdza się świetnie na szlaku. Zobacz, jakie kubki z motywami górskimi przygotowaliśmy dla zdobywców szczytów.

Kubki z górskimi motywami w najlepszym stylu

W naszej ofercie mamy zabawne i oryginalne kubki emaliowane. Góry są motywem przewodnim znajdujących się na nich nadruków.  Wśród nich znajdziesz starannie dobrane grafiki i hasła. Spośród wielu propozycji wybraliśmy te zawierające największą dawkę humoru. Dzięki temu każdy egzemplarz to nie tylko kolejny kubek metalowy. Góry na nadrukach są obiektem tęsknoty, miłości i pasji. Nasze sztandarowe hasła to Szczytuj Ze Mną, Szlak Mnie Trafia, czy Mniej Wygód, Więcej Przygód. Inne teksty również cieszą się ogromną popularnością. Oko cieszą wyraziste grafiki, wśród których często pojawiają się sylwetki górskich szczytów. 

Nasze kubki zniosą każdy upadek 

Oprócz strony estetycznej zwróć również uwagę na jakość, jaką wyróżniają się nasze kubki metalowe. Góry to nie miejsce na spacery w szpilkach, prawda? Na górskie szlaki zakładasz solidne, turystyczne buty. Tak samo akcesoria, które pakujesz do plecaka, powinny być wytrzymałe i porządne. Takie właśnie są kubki z naszego sklepu. Wykonane są z odpornej na uszkodzenia stali. Emalia, którą są pokryte, jest trwała i odporna na zarysowania. Naczynie bez problemu zniesie  kontakt z ogniem, więc możesz podgrzać w nim wodę, czy zupę. Przyda się pod namiotem i w schronisku. Kompletując wyposażenie na wędrówkę, pamiętaj również, aby zabrać nasz zabawny i praktyczny kubek emaliowany. Góry są jeszcze piękniejsze, kiedy można je podziwiać z kubkiem gorącego napoju w dłoni.

Ładowanie...