ODZIEŻ TERMOAKTYWNA MĘSKA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Odzież Termoaktywna Męska
  • On

Koszulki termoaktywne z motywem gór

Podczas kompletowania garderoby na kolejną górską wyprawę koniecznie pamiętaj, żeby spakować koszulki termoaktywne. W góry zawsze wybieramy się z myślą o mniejszym lub większym wysiłku. Trwająca przez dłuższy czas aktywność fizyczna wymaga odzieży współpracującej z organizmem człowieka, odprowadzającej wilgoć i utrzymującej ciepłotę ciała.

Jak działa odzież termoaktywna?

Podstawą dobrej odzieży termoaktywnej jest funkcyjna tkanina. Termoaktywne koszulki dostępne w naszym sklepie uszyte są z wysokiej jakości poliestru. Kiedy pocisz się w czasie wzmożonej aktywności, tkanina ta odprowadza wilgoć na zewnątrz, pozostawiając skórę suchą. Tym samym pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała, czyli utrzymuje ciepło przy skórze.

Jaki rozmiar koszulki wybrać?

Aby odzież termoaktywna dobrze spełniała swoje zadanie, musi być dopasowana. W związku z tym nawet jeśli zwykle wybierasz nieco większe modele, w przypadku koszulki termoaktywnej będziesz musiał przeprosić się z idealnie dopasowanymi rozmiarami. Dlaczego jest to tak istotne? To proste – jeśli odzież ma odprowadzać pot i utrzymywać ciepłotę ciała musi mieć z nim ścisły kontakt. Oczywiście nie należy popadać ze skrajności w skrajność, zbyt obcisła koszulka będzie krępowała Twoje ruchy i odbierała radość z wyprawy.

Jakie koszulki termoaktywne w góry?

Wybierając koszulkę termoaktywną, pamiętaj, że podczas wędrówki będziesz musiał spędzić w niej kilka lub nawet kilkanaście godzin. Będą to godziny pełne aktywności i wysiłku, a więc wymagające pełnej swobody ruchów.  W związku z tym wszystkie elementy Twojej garderoby, w tym również koszulka, powinny być optymalnie dopasowane do Twojej sylwetki. Prócz tego powinna odznaczać się wytrzymałością i solidnym wykonaniem. Oferowane przez nas koszulki spełniają wszystkie te wymogi, a dodatkowo dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych i zróżnicowanych rozmiarach. Różnorodne są również zdobiące je graficzne motywy. Same nadruki są wykonane przy użyciu cenionej drukarskiej technologii, dzięki czemu są intensywne kolorystycznie i wyjątkowo trwałe. Odzież kupowana z myślą o wędrówce powinna być przede wszystkim praktyczna i solidna. Pamiętaj, że bezpośredni kontakt ze skórą mają w pierwszej kolejności koszulki termoaktywne. W góry zabieraj tylko ubrania przydatne, cała reszta będzie zbędnym balastem.

Ładowanie...