SKORZYSTAJ Z RABATU -30ZŁ OD 300ZŁ I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 249 ZŁ

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z motywem zwierząt 20 products.

Pokazano 1-15 z 20 pozycji

Zwierzęta od tysięcy lat stanowią nieodłączny element ludzkiego życia. Niektórzy wykorzystują je w gospodarstwach, dla innych to wręcz członkowie rodziny. Szczególnie te dzikie gatunki wzbudzają w nas ciekawość i zachwyt, a zobaczenie ich na żywo to prawdziwy fart. Zwierzęta obraz to produkt, który trafi w gusta osób wysoce zafascynowanych dzikimi stworzeniami. Niestety jako ludzie, nie powinniśmy wchodzić w interakcję z leśnymi mieszkańcami, a nawet zwykła obserwacja wymaga zachowania odpowiedniego dystansu. Obraz zwierzęta to sposób na eksplorację tych niedostępnych na co dzień istot. Jego największą zaletą jest fakt, że może przedstawiać różnorodne gatunki z nawet najdalszych zakątków świata. Przygotowaliśmy szczególnie duży wybór zdjęć z wizerunkiem zwierząt zamieszkujących polskie lasy i góry. Znajdziecie zarówno te groźne i drapieżne gatunki jak wilk, czy niedźwiedź, ale też te uznawane za potulne, typu sarna lub wiewiórka. Obraz zwierze idealnie odnajdzie się w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Zapewniliśmy szeroką gamę fotografii, które ułatwią ci poszukiwanie idealnego elementu uzupełniającego charakter pomieszczenia. Obrazy zwierzęta wykonane są z wysokojakościowego materiału canvas i farb zapewniających nasycone kolory oraz wyjątkową trwałość. O świetną jakość dbamy też wykonując takie produkty jak bluzy góry, czy plakaty zwierzęta, które znajdują się w naszym asortymencie. Nawet do najmniejszego gadżetu przykładamy maksymalnie dużą staranność, aby zadowolić te najcięższe wymagania.

Górscy lokatorzy

Nasze produkty w dużej mierze skierowane są do miłośników tatrzańskich krajobrazów. Obrazy ze zwierzętami nie są tutaj wyjątkiem, dlatego dodaliśmy do oferty flagowe gatunki zamieszkujące ten malowniczy Park Narodowy. Jednym z nich jest oczywiście kozica - symbol Tatr i bohaterka wielu opowieści ludowych oraz dzieł sztuki. Pasjonaci wędrówek z pewnością mieli przyjemność chociaż raz spotkać tę majestatyczną istotę na szlaku. Znana jest z niezwykłej skoczności, zwinności oraz charakterystycznego wyglądu. Nic więc dziwnego, że zdobyła serca wielu ludzi. Nie jest to jednak jedyny gatunek zamieszkujący Tatry. Oferujemy również inne obrazy zwierząt leśnych, takich jak niedźwiedzie. W przeciwieństwie do kozic, wzbudzają u ludzi strach, a spotkanie na szlaku stanowiłoby raczej traumatyczne przeżycie. Jest w nich jednak coś niesamowicie intrygującego, coś co sprawia, że mimo tej potęgi chcemy je poznawać i obserwować. Wierzymy, że obrazy zwierząt na płótnie w pewnym stopniu pozwolą zaspokoić tę potrzebę bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli darzysz te majestatyczne stworzenia szczególną miłością, możesz sięgnąć również po inne produkty dostępne w naszym asortymencie. Koszulki ze zwierzętami, bluzy zwierzętakubki ze zwierzętami to tylko jedne z wielu rzeczy, które nacieszą Twoje oko. Mogą one też świetnie nadać się jako prezent dla miłośnika lasu lub prezent dla miłośnika gór.

Leśne historie

Wspominając o niedźwiedziach, nie sposób zapomnieć o równie drapieżnych wilkach. Bardzo rzadko wchodzą ludziom w drogę, w związku z czym spotkanie ich na żywo jest zdecydowanie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Zwierzęta obrazy pozwolą ci podziwiać te majestatyczne istoty z bliska. Ich o wiele śmielszym kuzynem jest lis rudy, również licznie zamieszkujący polskie lasy. Dla osób doceniających ich piękno i przebiegłość, obraz zwierząt tego gatunku będzie doskonałym wyborem.

Nie zapomnieliśmy również o naszych polskich roślinożercach! W ofercie znalazły się obrazy ze zwierzętami takimi jak: wiewiórki, sarny i jelenie. Szczególnie te ostatnie imponują swoim nadzwyczajnym porożem i dumną postawą. Nie bez powodu jeleń, dzięki swojej szlachetności, był uznawany za króla lasu przez Słowian i Celtów. Końcem września, bardzo łatwo usłyszeć go w lesie, a incydentalni świadkowie rykowiska, często mylą go z odgłosami niedźwiedzi.

Wiewiórka to prawdopodobnie najczęściej spotykane dzikie zwierzę. Zdarza się, że żyją również w miastach. Uroczy pyszczek i puchaty ogon roztopi serce niejednego człowieka, a fotografia z jej wizerunkiem przyniesie wnętrzom dużo ciepła i serdeczności.

W zgodzie z naturą

Obrazy z motywem zwierząt powstały z myślą o przybliżeniu ludziom dzikiego świata. Spotkania z mieszkańcami kniei to ogromna rzadkość, szczególnie dla tych bez dostępu do natury. Wiedza oraz utrwalanie więzi z przyrodą to niesamowicie ważna rzecz. Dzięki niej możemy się odprężyć, wyciszyć zabiegany umysł i poczuć, że żyjemy. Dlatego jesteśmy pewni, że obrazy dzikich zwierząt pomogą wprowadzić do waszych domów przynajmniej cząstkę leśnej natury. Dlatego nie czekaj i zaaranżuj swoje wnętrze wykorzystując obraz góry lub obraz las.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: