SKORZYSTAJ Z RABATU - 10 ZŁ NA KOSZULKI I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 149 ZŁ

Wybrane dla Ciebie

Kubki emaliowane z motywem lasu 92 products.

Pokazano 1-39 z 92 pozycji

Kubek emaliowany las

Zastanawiasz się, czy jest Ci do czegokolwiek potrzebny kubek emaliowany? Las to nie kawiarnia, lecz teren, w którym kawiarni brak, więc… kubek jest Ci niezbędny!  Przyda Ci się w wielu sytuacjach, nie tylko w lesie. W połączeniu z pełnym humoru nadrukiem jest świetnym gadżetem dla miłośnika leśnych ostępów.

Kubki emaliowane — las na nadrukach 

Każdy z naszych kubków ma niepowtarzalny nadruk, łączący zabawne grafiki i hasła. Drukowane są w nowoczesnej technologii, która zapewnia im intensywne kolory i trwałość. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie hasła, jak Nie Mam Czasu,  Idę Do Lasu, Jestem Z Lasu i wiele innych ciekawych opcji. Zabawne i praktyczne kubki będą Ci towarzyszyć w kolejnych wyprawach, ale również w domu lub pracy. Nadruki nie tylko poprawią Ci nastrój, ale również przykują uwagę otoczenia. To także sposób na wyrażenie swoich zainteresowań.

Wykorzystaj kubek na prezent dla miłośnika lasu

Chcesz kupić prezent znajomemu włóczykijowi? Interesującą propozycją jest właśnie kubek emaliowany. Las jako motyw przewodni prezentu będzie w tym przypadku pasował idealnie. Wśród wielu różnych modeli, na pewno znajdziesz taki, który przypadnie do gustu osobie, którą chcesz obdarować. Oczywiście taki prezent możesz sprawić również dla siebie, jeśli tylko masz na to ochotę. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: