SKORZYSTAJ Z RABATU - 10 ZŁ NA KOSZULKI I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 149 ZŁ

Wybrane dla Ciebie

Plakaty z motywem zwierząt 20 products.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Matka natura, pośród wielu cudów przyrody, stworzyła też zwierzęta. Od wieków obserwując ich zachowania, przypisujemy im ludzkie cechy i symbolikę. Towarzyszą nam na co dzień i nierzadko stanowią motyw przewodni w sztuce. Czujemy w stosunku do nich niewyjaśnioną ciekawość. Chcemy wiedzieć jak żyją, rozmnażają się i gdzie budują swoje gniazda. Bliskie spotkanie z dzikim zwierzęciem to prawdziwy rarytas, szczególnie mieszkając w dużym mieście. Zdecydowaliśmy więc stworzyć produkt, który trochę ułatwi ich obserwację. Plakat zwierze powstał z myślą o ludziach ciekawych natury. Dzięki niemu w twoim domu zagości ciepła i przyjazna aura. Możesz też zdecydować się na wizerunki gatunków drapieżnych. W takim wypadku plakaty zwierząt typu niedźwiedź, czy wilk nadadzą wnętrzu charakteru i pazura. Zapewniliśmy szeroki wybór fotografii, dlatego nie martw się, że nie znajdziesz odpowiedniego obrazu do swojego domu. Plakaty zwierzęta to solidnie wykonane wydruki na papierze o wysokiej gramaturze. Świetnej jakości farby gwarantują żywe i nasycone kolory oraz doskonałą trwałość. Jeśli więc nie masz pomysłu na zagospodarowanie pustej przestrzeni, dostępny w wielu rozmiarach plakat zwierze, idealnie wypełni każdą lukę. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre wnętrza trzymają się ściśle wyznaczonych zasad, w celu zachowania spójności. Dlatego zadbaliśmy o to, aby produkt zwierzęta plakat dostępny był również w wielu wersjach kolorystycznych.

Podziwiaj bezpiecznie

Wiele gatunków wzbudza w nas szczególną ciekawość ze względu na bardzo niską liczebność lub nietypowy obszar zamieszkania. Jednym z nich jest słynna już kozica zamieszkująca tatrzańskie krajobrazy. Relatywnie bliskie spotkanie z nią to prawdopodobnie jedno z większych marzeń każdego turysty. Niestety, kiedyś ze względu na nadmierne polowania, kozica tatrzańska była bliska wymarciu i do dziś stanowi gatunek wysoce zagrożony. Chcieliśmy w pewien sposób wyrazić uznanie wobec tych szlachetnych istot, dlatego dodaliśmy do oferty plakaty ze zwierzętami. Wierzymy, że dumnie będzie reprezentować gatunki obecne w polskich i słowackich Tatrach.

Równie znanym zwierzęciem zamieszkującym tamte tereny jest niedźwiedź brunatny. Dużo ciężej spotkać go przy okazji zdobywania górskich szczytów, a mimo to, wiele osób panicznie boi się konfrontacji. Po polskiej stronie żyje zaledwie kilkanaście osobników i z reguły starają się unikać ludzi za wszelką cenę. Niesamowicie ważnym jest, aby nie dokarmiać dzikich zwierząt i nie pozostawiać za sobą jedzenia i śmieci. Uzależnienie się od człowieka w kwestii pozyskiwania pożywienia może mieć katastrofalne skutki. Dlatego nie zachęcamy do bliskiego kontaktu z żadnym dzikim zwierzęciem, a zamiast tego proponujemy obserwację ich z daleka lub poprzez plakaty leśne zwierzęta. 

Drapieżniki z reguły wzbudzają w nas strach i naturalnie próbujemy unikać ich obecności. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku roślinożerców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pokusa bywa ogromna i nie rozpoznając zagrożenia, często wchodzimy w interakcję z leśnymi mieszkańcami. W wielu przypadkach poprzez takie zachowanie możemy sprawić im dużą krzywdę. Wierzymy, że plakaty dzikie zwierzęta w pewnym stopniu zaspokoją ciekawość i przy okazji wyjątkowo udekorują wasze wnętrza. 

Plakaty, które znaczą więcej niż myślisz

Zwierzęta od wieków stanowią główny podmiot wielu baśni i bajek, w których często są przez nas personifikowane. Przypisujemy im symbolikę lub konkretne cechy charakteru, a doskonałym tego przykładem jest jeleń. Większość będzie kojarzyć go przede wszystkim z myślistwem, ponieważ jego poroże to jedna z największych zdobyczy. Plakat zwierzęta leśne został stworzony również dla tych, którzy pragną wyrazić swoje zamiłowanie do polowania. Dla tych bardziej uduchowionych, rogi jelenia symbolizują śmierć i odrodzenie. Z kolei lisowi przypisuje się kobiecą energię, przebiegłość i inteligencję. Niezależnie od tego jakie jest twoje zwierzę duchowe, plakaty na ścianę zwierzęta pomogą ci wyrazić siebie i nadać pomieszczeniu wyjątkowe znaczenie. Dzięki szerokiej gamie fotografii przedstawiających liczne gatunki, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zwierzęta leśne plakat to produkt dostępny w wielu rozmiarach, stylach i wersjach kolorystycznych, aby dopasowanie go do twojego domu nie sprawiło problemu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: