SKORZYSTAJ Z RABATU -30ZŁ OD 300ZŁ I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 249 ZŁ

Wybrane dla Ciebie

Plakaty z motywem zwierząt 20 products.

Pokazano 1-15 z 20 pozycji

Matka natura, pośród wielu cudów przyrody, stworzyła też zwierzęta. Od wieków obserwując ich zachowania, przypisujemy im ludzkie cechy i symbolikę. Towarzyszą nam na co dzień i nierzadko stanowią motyw przewodni w sztuce. Czujemy w stosunku do nich niewyjaśnioną ciekawość. Chcemy wiedzieć jak żyją, rozmnażają się i gdzie budują swoje gniazda. Bliskie spotkanie z dzikim zwierzęciem to prawdziwy rarytas, szczególnie mieszkając w dużym mieście. Zdecydowaliśmy więc stworzyć produkt, który trochę ułatwi ich obserwację. Plakat zwierze powstał z myślą o ludziach ciekawych natury. Dzięki niemu w twoim domu zagości ciepła i przyjazna aura. Możesz też zdecydować się na wizerunki gatunków drapieżnych. W takim wypadku plakaty zwierząt typu niedźwiedź, czy wilk nadadzą wnętrzu charakteru i pazura. Zapewniliśmy szeroki wybór fotografii, dlatego nie martw się, że nie znajdziesz odpowiedniego obrazu do swojego domu. Plakaty zwierzęta to solidnie wykonane wydruki na papierze o wysokiej gramaturze. Świetnej jakości farby gwarantują żywe i nasycone kolory oraz doskonałą trwałość. Jeśli więc nie masz pomysłu na zagospodarowanie pustej przestrzeni, dostępny w wielu rozmiarach plakat zwierze, idealnie wypełni każdą lukę. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre wnętrza trzymają się ściśle wyznaczonych zasad, w celu zachowania spójności. Dlatego zadbaliśmy o to, aby produkt zwierzęta plakat dostępny był również w wielu wersjach kolorystycznych. Obraz zwierzętaplakat góry oraz plakat las to rzeczy, które wprawią w zachwyt każdą osobę, która odwiedzi Twoje mieszkanie, dlatego nie zwlekaj i zapoznaj się szerzej z naszą ofertą.

Podziwiaj bezpiecznie

Wiele gatunków wzbudza w nas szczególną ciekawość ze względu na bardzo niską liczebność lub nietypowy obszar zamieszkania. Jednym z nich jest słynna już kozica zamieszkująca tatrzańskie krajobrazy. Relatywnie bliskie spotkanie z nią to prawdopodobnie jedno z większych marzeń każdego turysty. Niestety, kiedyś ze względu na nadmierne polowania, kozica tatrzańska była bliska wymarciu i do dziś stanowi gatunek wysoce zagrożony. Chcieliśmy w pewien sposób wyrazić uznanie wobec tych szlachetnych istot, dlatego dodaliśmy do oferty plakaty ze zwierzętami. Wierzymy, że dumnie będzie reprezentować gatunki obecne w polskich i słowackich Tatrach.

Równie znanym zwierzęciem zamieszkującym tamte tereny jest niedźwiedź brunatny. Dużo ciężej spotkać go przy okazji zdobywania górskich szczytów, a mimo to, wiele osób panicznie boi się konfrontacji. Po polskiej stronie żyje zaledwie kilkanaście osobników i z reguły starają się unikać ludzi za wszelką cenę. Niesamowicie ważnym jest, aby nie dokarmiać dzikich zwierząt i nie pozostawiać za sobą jedzenia i śmieci. Uzależnienie się od człowieka w kwestii pozyskiwania pożywienia może mieć katastrofalne skutki. Dlatego nie zachęcamy do bliskiego kontaktu z żadnym dzikim zwierzęciem, a zamiast tego proponujemy obserwację ich z daleka lub poprzez plakaty leśne zwierzęta. 

Drapieżniki z reguły wzbudzają w nas strach i naturalnie próbujemy unikać ich obecności. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku roślinożerców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pokusa bywa ogromna i nie rozpoznając zagrożenia, często wchodzimy w interakcję z leśnymi mieszkańcami. W wielu przypadkach poprzez takie zachowanie możemy sprawić im dużą krzywdę. Wierzymy, że plakaty dzikie zwierzęta w pewnym stopniu zaspokoją ciekawość i przy okazji wyjątkowo udekorują wasze wnętrza. Jeśli jednak obrazy to nie Twoja bajka, ale nadal chciałbyś włączyć w swoje życie rzeczy związane z konkretną pasją, to mamy na to rozwiązanie. W naszym asortymencie znajdują się również takie produkty jak koszulka las, bluza las, bluzy góry, kubki zwierzętakoszulki ze zwierzętami oraz bluzy ze zwierzętami. Idealnie będą się nadawać zarówno do użytku codziennego, jak i na prezent dla miłośnika gór.

Plakaty, które znaczą więcej niż myślisz

Zwierzęta od wieków stanowią główny podmiot wielu baśni i bajek, w których często są przez nas personifikowane. Przypisujemy im symbolikę lub konkretne cechy charakteru, a doskonałym tego przykładem jest jeleń. Większość będzie kojarzyć go przede wszystkim z myślistwem, ponieważ jego poroże to jedna z największych zdobyczy. Plakat zwierzęta leśne został stworzony również dla tych, którzy pragną wyrazić swoje zamiłowanie do polowania. Dla tych bardziej uduchowionych, rogi jelenia symbolizują śmierć i odrodzenie. Z kolei lisowi przypisuje się kobiecą energię, przebiegłość i inteligencję. Niezależnie od tego jakie jest twoje zwierzę duchowe, plakaty na ścianę zwierzęta pomogą ci wyrazić siebie i nadać pomieszczeniu wyjątkowe znaczenie. Dzięki szerokiej gamie fotografii przedstawiających liczne gatunki, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zwierzęta leśne plakat to produkt dostępny w wielu rozmiarach, stylach i wersjach kolorystycznych, aby dopasowanie go do twojego domu nie sprawiło problemu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: